Hakkımızda

Hakkımızda


Hatay Taksi 7/24 hizmetinizde. Hatay taksi olarak 7/24 güvenli ve güler yüzlü Hatay merkez taksi olarak hizmetinizdeyiz. Merkez, Havalimanı, Otogar bölgelerinden günün her saatinde Hatay taksi için arayabilirsiniz.

Hatay Taksi 7/24 Güvenilir taksi hizmeti merkez  hastane bölgelerinde günün her saatinde Hatay taksi için arayabilirsiniz. Hem hızlı hem güvenilir adresin yeri Hatay taksi.

Sektörde, Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak, Üstlendiğimiz görev ve hedeflerimizde farklılıklar yaratarak üstün hizmet hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından yüksek başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korumak.

Taşımacılık sektöründe hizmet verdiğimiz bölgelerde, lider kimliğimiz; yol emniyeti, güvenilirliğimiz, hizmet öncülüğümüz, araç kalitemiz ile her zaman ilk tercih olmaya devam etmek.

 

Hatay taksi, taksi, Hatay merkez taksi, Hatay otogar taksi ,Hatay hastane taksi, Hatay havalimanı taksi, hatay acil taksi, hatay saray taksi, hatay betondan taksi, hatay müze taksi, antakya müze otel taksi, harbiye taksi

Memnun Müşteriler

4880

Hizmetlerimiz

Hatay MERKEZ SINIRLARI İÇİNDE İSTEDİĞİN HER YERE

Hatay MERKEZ SINIRLARI İÇİNDE İSTEDİĞİN HER YERE

Her noktaya hızlı bir şekilde hizmet veriyoruz. Gideceğiniz yere ulaşmanın en kolay yolu... Seyahatiniz Boyunca Yolculuğunuzu Konforlu Hale Getirmek İ...

Daha Fazla Oku
HIZLI ULAŞIM 7/24 HİZMET

HIZLI ULAŞIM 7/24 HİZMET

Havaalanı’na en hızlı ulaşım için bizi tercih edin.

Daha Fazla Oku
7/24 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GÜVENLİ ULAŞIM

7/24 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GÜVENLİ ULAŞIM

Her gün, gece ve gündüz her zaman yanınızdayız.

Daha Fazla Oku

24 saat hizmet sunmaktayız..

0532 067 8386